Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 8 december 2016

Workshop: Starten van een ERC subsidieaanvraag - Horizon 2020 (26 september 2017)

Workshop: Starten van een ERC subsidieaanvraag - Horizon 2020 (26 september 2017)
Bent u van plan om een aanvraag te schrijven voor een ERC Starting of Consolidator grant? Wilt u graag meer inzicht in de succesfactoren voor een afweging van uw kansen? Bent u ook op zoek naar tips voor het schrijven van een kansrijk voorstel? Kom dan naar de workshop Starten van een ERC...
Lees verder

Workshop: Starten van een ERC subsidieaanvraag - Horizon 2020 (9 november 2017)
Bent u van plan om een aanvraag te schrijven voor een ERC Starting of Consolidator grant? Wilt u graag meer inzicht in de succesfactoren voor een afweging van uw kansen? Bent u ook op zoek naar tips voor het schrijven van een kansrijk voorstel? Kom dan naar de workshop Starten van een ERC...
Lees verder

Turkije op zoek naar kennis in ziekenhuisbouw
Miniatuurvoorbeeld:  Turkije heeft ambitieuze plannen als het gaat om het bouwen van grootschalige ziekenhuizen, waar medisch onderzoek wordt gedaan.
Lees verder

MKB Export Award helpt u ondernemen over de grens
Miniatuurvoorbeeld:  Heeft u internationale ambities met uw onderneming? Schrijf u dan nu in voor de MKB Export Award 2016. Dé prijs voor mkb'ers die de potentie hebben om met succes de grens over te gaan.
Lees verder

Ontmoet uw FashionMatch: 'date' met andere professionals op Modefabriek
Werkt u in de mode-industrie? Wilt u uw internationale netwerk uitbreiden? Of bent u op zoek naar potentiële zakenpartners in het buitenland? Meld u dan aan voor EU FashionMatch 6.0.  Het Enterprise Europe Network (EEN) organiseert deze matchmakingsessie op 22 en 23 januari 2017 tijdens Modefabriek...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.