Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 21 december 2016

Young Talent 2016: Turnster Eythora Thorsdottir

Young Talent 2016: Turnster Eythora Thorsdottir
AMSTERDAM - Bij het NOS | NOC*NSF Sportgala 2016 is bekend gemaakt wie als Young Talent is uitgeroepen. Turnster Eythora Thorsdottir werd verrast met de Young Talent Award 2016, mogelijk gemaakt door Nederlandse Loterij. De prijs geeft aan dat ze bijzondere prestaties heeft geleverd, waarvan gehoopt wordt dat ze die de komende jaren een prachtig vervolg kan geven. De achttienjarige Thorsdottir kwalificeert zich bij de Olympische Spelen in Rio met een elfde plaats voor de finales van de individuele meerkamp. In de finale verbetert ze zich nog verder en eindigt op de negende plaats. Dit is de hoogste klassering van een Nederlandse turnster ooit. Met haar score van 57.632 is Eythora na de bronzen Aliya Mustafina de beste turnster uit Europa. Met het Nederlands landenteam wordt ze, als jongste teamlid, daarnaast ook nog zevende. Eythora Thorsdottir geldt in het turnen als het internationale...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.