Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 2 januari 2017

2017: Transitie en de Versnelde Beweging

2017: Transitie en de Versnelde Beweging
En dan is het maar zo 2017. Tijd om vooruit te kijken dus. Ben zo vrij dit blog te beginnen met een citaat uit een interview dat ik gaf voor het boek 'De Versnelde Beweging'. In dit door Achmea uitgegeven inspirerende drukwerk komen 26 min of meer bekende bestuurders uitgebreid aan het woord. De stelling is dat het in 2025 goed gaat met Nederland. De prangende vragen die aan de bestuurders werden gesteld: Wat gaat er dan goed? Op welke terreinen blinken we dan uit? Wat moeten we nu doen – of laten - om dat succes straks te kunnen oogsten? Een prachtinitiatief van De Kamer van Achmea. Ik ervaar het als een voorrecht om vooruit te kunnen kijken met mensen als Roger van Boxtel (NS), Frans van Houten (Philips), Willemijn Verloop (Social Enterprise NL), Janus Smalbraak (PON), Rianne Letschert (Universiteit Maastricht) en vele anderen. Nu het citaat: "Ik ben erg van de theorie van...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.