Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 11 januari 2017

Agromissie naar Vietnam

Agromissie naar Vietnam
Wilt u zakendoen in Vietnam of in dit land nieuwe mogelijkheden verkennen? En is uw bedrijf actief in de agro-, tuinbouw- of watersector? Schrijf u dan in voor de agromissie naar Vietnam onder leiding van Marjolijn Sonnema, Directeur Generaal Agro en Natuur van het ministerie van Economische...
Lees verder

Subsidie Innovatieprojecten duurzame visserij open op 1 maart
Miniatuurvoorbeeld:  Visserijorganisaties, marktdeelnemers of samenwerkingsverbanden hiervan kunnen vanaf 1 maart 2017 subsidie aanvragen voor innovatieprojecten voor duurzame visserij.
Lees verder

Internationale ondernemer? Vul de enquête in!
Miniatuurvoorbeeld:  Opereert u over de grens? Het Netwerk Internationaal Ondernenen (NIO) hoort graag welke informatie u nodig heeft om succesvol internationaal te ondernemen. Zoekt u specifieke informatie online?
Lees verder

Holland Paviljoen op World Dairy Expo China
De zuivelsector in China ontwikkelt zich snel. De vraag naar zuivelproducten groeit sterk. De sector groeit dan ook steeds groter. Momenteel kent China zo'n 1 miljoen melkveehouders, 10 miljoen melkkoeien en enkele honderden zuivelondernemingen. De zuivelketen kan nog een grote verbeterslag maken...
Lees verder

Save the date: Bioenergy Science and Technology Conference Brazilië
Van 17 tot en met 19 oktober 2017 vindt in Brazilië de 3e editie van de Bioenergy Science and Technology Conference (BBEST) plaats. Voor kennisintensieve bedrijven en voor onderzoekers is BBEST hét bio-energie event in Latijns Amerika. U wordt er bijgepraat over de meest recente ontwikkelingen in...
Lees verder

Geen opmerkingen: