Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 12 januari 2017

Consultatie EU-handelsakkoord met Tunesië

Consultatie EU-handelsakkoord met Tunesië
Miniatuurvoorbeeld:  Staan uw producten onnodig lang bij de douane? Verliest u kostbare tijd aan overbodig papierwerk? Zijn de regels ondoorgrondelijk?
Lees verder

Consultatie EU-handelsakkoord met Zuid-Korea
Miniatuurvoorbeeld:  Betaalt u invoerheffingen? Verliest u kostbare tijd aan overbodig papierwerk? De Europese Commissie wil gebruikmaken van uw kennis en ervaring over handel en investeringen in en met Zuid-Korea.
Lees verder

Toewijzing invoercertificaten maïs(producten) uit Oekraïne
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 17.002 – De Europese Commissie (EC) heeft een toewijzingspercentage gepubliceerd voor certificaten die vanaf 1 januari 2017 zijn aangevraagd voor maïs(producten) uit Oekraïne.
Lees verder

Week van de Financiën - Eindhoven
Tijdens de Week van de Financiën, van 13 tot en met 17 februari, krijgt u een totaaloverzicht van financieringsvormen en informatie om uw kennis over geldzaken op orde te krijgen. De Week is iedere dag op een andere locatie in het land.Kennissessies De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland...
Lees verder

Week van de Financiën - Rotterdam
Tijdens de Week van de Financiën, van 13 tot en met 17 februari, krijgt u een totaaloverzicht van financieringsvormen en informatie om uw kennis over geldzaken op orde te krijgen. De Week is iedere dag op een andere locatie in het land.Kennissessies De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.