Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 28 januari 2017

Filmpje 'Even Nederland voorstellen aan Trump' gaat viral

Een filmpje van het satirische tv-programma 'Zondag met Lubach' waarin Nederland op z'n Trumps wordt geïntroduceerd aan Trump is een wereldwijde hit. Ruim 21 miljoen mensen hebben het filmpje op facebook bekeken en op YouTube staat de teller op het moment van schrijven op ruim 1.2   5.7   21 miljoen weergaven.

UPDATE: Er is een petitie gestart om de regering van de Verenigde Staten van Amerika officieel te verzoeken hierop te reageren.


Lucky TV
Eind oktober ging een filmpje van LuckyTV, de afsluiter van het tv-programma 'De wereld draait door' ook al viral. In dit filmpje doen de makers het voorkomen dat Hillary Clinton en Trump samen een duet zingen.