Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 27 januari 2017

Koning beëdigt Permanent Vertegenwoordiger

Koning beëdigt Permanent Vertegenwoordiger
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenmorgen op Paleis Noordeinde de heer drs. R.E. de Groot beëdigd. De heer De Groot is benoemd tot Permanent Vertegenwoordiger van het Koninkrijk der Nederlanden bij de Europese Unie in Brussel.
Lees verder

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Uruguay
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenmiddag op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Republiek ten Oosten van de Uruguay, Z.E. dr. Alvaro Marcelo Moerzinger Pagani.
Lees verder

Ontslagaanvraag minister en staatssecretaris van Veiligheid en Justitie
Mededeling van het Kabinet van de Koning De minister van Veiligheid en Justitie, mr. G.A. van der Steur, heeft donderdag 26 januari 2017, Zijne Majesteit de Koning verzocht hem ontslag te verlenen als minister van Veiligheid en Justitie. De Koning heeft dit ontslag, op de voordracht van de minister-president, op de meest eervolle wijze verleend, onder dankbetuiging voor de vele gewichtige diensten door de minister aan hem en het Koninkrijk bewezen.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.