Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 9 januari 2017

Koning opent viering 100 jaar De Stijl

Koning opent viering 100 jaar De Stijl
Zijne Majesteit de Koning opent zaterdag 11 februari 2017 de tentoonstelling 'Piet Mondriaan en Bart van der Leck - De uitvinding van een nieuwe kunst' in het Gemeentemuseum Den Haag. Deze tentoonstelling, die het werk van twee belangrijke schilders van De Stijl centraal stelt, is de eerste in een reeks van drie tentoonstellingen die het museum organiseert in het kader van het landelijke themajaar 'Mondriaan tot Dutch Design. 100 jaar De Stijl'.
Lees verder

Koningin Máxima aanwezig bij 'Jaarevent van nlgroeit'
Hare Majesteit Koningin Máxima is maandag 23 januari 2017 aanwezig bij het 'Jaarevent van nlgroeit', een platform gericht op ondernemers die willen doorgroeien. Tijdens de bijeenkomst in de Fokker Terminal in Den Haag wordt de 'Groei Top 250' gelanceerd.
Lees verder

Koning heropent Maritiem en Logistiek College De Ruyter
Zijne Majesteit de Koning heropent vrijdag 3 februari het gerenoveerde Maritiem en Logistiek College De Ruyter in Vlissingen. De Koning brengt daarnaast ook een werkbezoek aan het sleep- en bergingsbedrijf Multraship Towage & Salvage, waarmee het college een samenwerkingsverband heeft.
Lees verder

Geen opmerkingen: