Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 20 januari 2017

Kunsthars in opkomst in Houston

Kunsthars in opkomst in Houston
Miniatuurvoorbeeld:  Heeft u ervaring op het gebied van kunstharsen? Dan bent u meer dan welkom in Houston, aldus het Netherlands Business Support Office (NBSO) Texas.
Lees verder

Export naar Dominicaanse Republiek in de lift
Miniatuurvoorbeeld:  In de eerste helft van 2016 is de Nederlandse export naar de Dominicaanse Republiek met maar  liefst 15% gestegen ten opzichte van het eerste half jaar van 2015.
Lees verder

Horizon2020 matchmaking evenement nanotechnologie en geavanceerde materialen
Het Enterprise Europe Network nodigt u uit voor een internationaal matchmakingevenement gericht op nanotechnologie en geavanceerde materialen (N&M). Dit maakt deel uit van Horizon2020. Het doel van het evenement is om de succesvolle sectoren in het Verenigd Koninkrijk, Nederland en andere...
Lees verder

E-trade missie naar Alibaba in China
Werkt u in de detailhandel en wilt u uitbreiden naar China? Ga dan mee met de allereerste e-trade missie. Op 16 en 17 maart 2017 bezoeken Nederlandse en Belgische winkeliers, merken en startups uit de detailhandel het hoofdkantoor Alibaba in Hanghzou. Startupambassadeur Constantijn van Oranje leidt...
Lees verder

Congres Tackle Global Challenges & Seize Opportunities
Hoe draagt Nederland als innovatieve handels-en investeringspartner bij aan oplossingen voor wereldwijde uitdagingen op terreinen als voedsel en water, circulaire economie en innovatie? Bent u degene die zich binnen uw organisatie bezig houdt met dit vraagstuk? Kom dan naar het congres Tackle...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.