Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 20 januari 2017

Nationaal Archief: Historisch geheugen Suriname gaat terug naar eigen bodem

Historisch geheugen Suriname gaat terug naar eigen bodem
Minister Jet Bussemaker en algemeen rijksarchivaris Marens Engelhard overhandigen donderdag 19 januari de laatste archiefdoos aan Rita Tjien-Fooh, directeur Nationaal Archief Suriname. Met deze symbolische handeling markeren zij de afronding van het...
Lees verder

Landenpagina's: De start voor uw onderzoek naar Gedeeld Cultureel Erfgoed
De landenpagina's staan online. Vanaf vandaag kunt u weer nieuwe landen bekijken op de speciaal ingerichte webpagina's. Hier vindt u hulpmiddelen en een eerste aanzet voor uw onderzoek naar onderwerpen over gedeeld cultureel erfgoed. Naast...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.