Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 2 januari 2017

Nationaal Archief: Openbaarheidsdag 2017

Openbaarheidsdag 2017
Dinsdag 3 januari 2017 is het weer Openbaarheidsdag in het Nationaal Archief. Tal van interessante documenten zijn vanaf die dag zonder beperking voor iedereen in te zien. Archieven per 1 januari 2017 openbaar \n lees verder
Lees verder

Verbouwing ontvangstruimtes Nationaal Archief
In het voorjaar van 2017 start het Nationaal Archief met de verbouwing van de entree en de zalen op de eerste verdieping. We verbeteren de informatievoorziening en creëren tegelijkertijd een aantrekkelijke ontmoetingsplek om u nog beter van dienst...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.