Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 30 januari 2017

Nationaal Archief: Tentoonstelling De wereld van de VOC, ook voor het onderwijs

Tentoonstelling De wereld van de VOC, ook voor het onderwijs
Van 24 tot en met 28 januari is het Nationaal Archief te vinden op de onderwijsbeurs NOT17 in Utrecht. De stand van het archief staat in het teken van de educatieve programma's bij de komende VOC-tentoonstelling. lees verder
Lees verder

The world of the Dutch East India Company
The world of the Dutch East India Company exhibition opens in the National Archives of The Netherlands on the 24th of February 2017. This exhibition marks the digitisation of the archives of the Dutch East India Company (VOC). The archives are...
Lees verder

Geen opmerkingen: