Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 januari 2017

Nieuwjaarsontvangsten Koning en Koningin

Nieuwjaarsontvangsten Koning en Koningin
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima houden dinsdag 17 januari 2017 de traditionele Nieuwjaarsontvangst voor Nederlandse genodigden en woensdag 18 januari voor buitenlandse diplomaten. De recepties vinden plaats in het Koninklijk Paleis Amsterdam.
Lees verder

Koningin Máxima opent tentoonstelling in Dordrechts Museum
Hare Majesteit Koningin Máxima opent zaterdag 18 februari in het Dordrechts Museum de tentoonstelling Een Koninklijk Paradijs - Aert Schouman en de verbeelding van de natuur.
Lees verder

Koning en Koningin brengen streekbezoek aan Krimpenerwaard
Zijne Majesteit Koning Willem-Alexander en Hare Majesteit Koningin Máxima brengen dinsdag 21 februari een streekbezoek aan de Krimpenerwaard. De Koning en Koningin beginnen hun streekbezoek in Krimpen aan den IJssel en bezoeken aansluitend in de gemeente Krimpenerwaard Gouderak, Berkenwoude en Bergambacht. Tijdens het bezoek staat het thema "De kracht van de Krimpenerwaard" centraal.
Lees verder

Geen opmerkingen: