Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 20 januari 2017

NOB: Vacature België - directeur basisschool

Vacature België - directeur basisschool
De V.Z.W. Vlaams-Nederlands Protestants-Christelijke Basisschool Prinses Juliana, zoekt per 1 augustus 2017 een directeur die de filosofie van de school onderschrijft en het Vlaams-Nederlandse karakter uitdraagt en vormgeeft.
Lees verder

Vacature Den Haag - support teacher English language section
We are an accredited European School located in The Hague, The Netherlands. Due to expansion of our school we are looking for a skilled and experienced Support teacher in our English language section to join an enthusiastic support team. Starting in March-April 2017 we have a vacancy for a support teacher English language section (1, 0 FTE).
Lees verder

Vacature Aruba - schoolleider
Basisschool de Schakel op Aruba zoekt per 1 augustus 2017 een schoolleider voor Basisschool de Schakel en Peutergroep Prikichi.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.