Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 27 januari 2017

NOB: Vacature Den Haag - kleuterleerkracht

Vacature Den Haag - kleuterleerkracht
Wij zijn een geaccrediteerde Europese school gevestigd in Den Haag. In verband met verdere uitbreiding van de school zoeken wij met ingang van 1 augustus 2017 enthousiaste leerkrachten met pioniersgeest, die het een uitdaging vinden om in een internationaal team verder vorm te geven aan onze school. In de Nederlandstalige afdeling is er een vacature voor een fulltime kleuterleerkracht (1.0 FTE).

Lees verder

Vacature Den Haag - primary teacher
We are an accredited European School located in The Hague, The Netherlands. Due to expansion of our school we are looking for an enthusiastic teacher with a pioneering spirit who will contribute to the further development of our school. We have a vacancy in the English language section starting in August 2017 for a full time primary teacher (1.0 FTE).
Lees verder

Vacature Den Haag - early years teacher
We are an accredited European School located in The Hague, The Netherlands. Due to expansion of our school we are looking for an enthusiastic teacher with a pioneering spirit who will contribute to the further development of our school. We have a vacancy in the English language section starting in August 2017 for a full time early years teacher (1.0 FTE).
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.