Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 30 januari 2017

Staatssecretaris Van Rijn tekent Health Deal

Staatssecretaris Van Rijn tekent Health Deal
Staatssecretatis Van Rijn tekende woensdag 25 januari de Health Deal in de langdurige zorg.
Lees verder

Nederlands cluster werkt aan duurzame oplossing palmolieresten
Onder de naam Palmares gaat een Nederlands cluster werken aan een oplossing voor Maleisische palmolieresten.
Lees verder

Informatiebijeenkomst Colombiaans-Nederlandse Conferentie Logistiek
Bent u actief in de Transport & Logistiek en geïnteresseerd in handel met Colombia? Dan is de conferentie 'Columbian-Dutch Dialogue on Transports and Logistics' op 5 en 6 april 2017 in Bogotá, Colombia voor u interessant. Wilt u meer weten en kennis maken met de organisatie en deelnemers? Kom...
Lees verder

Informatiesessie Handelsmissie Colombia Logistiek
Bent u actief in de sectoren Transport & Logistiek, Infrastructuur of Maritiem en geïnteresseerd in handel met Colombia? Het ministerie van Infrastructuur en Milieu en Rotterdam Partners organiseren een handelsmissie naar Colombia op 5 en 6 april 2017. Wilt u meer weten? Kom dan naar de...
Lees verder

Extra steun voor innovatieve starters
Waardecreatie uit kennis. Dat is het doel van valorisatie.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.