Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 6 januari 2017

TeamNL gaat Toyota rijden

TeamNL gaat Toyota rijden
Toyota levert vijftig auto's af aan Nederlandse Olympische en Paralympische sporters ARNHEM - NOC*NSF en Toyota-importeur Louwman & Parqui beginnen het nieuwe jaar sportief. De importeur heeft vandaag vijftig Toyota's overhandigd aan Olympische en Paralympische sporters van TeamNL. Het gaat om de modellen Aygo, Yaris benzine/hybride en Auris TS Hybride. Toyota Motor Corporation is tot en met 2024 wereldwijd TOP Partner van het IOC en daarmee de enige global automotive sponsor van het IOC. Samen met NOC*NSF voorziet de Nederlandse importeur nu ook een groot aantal TeamNL-sporters van een hybride Toyota. De vijftig Nederlandse Olympische en Paralympische sporters namen hun nieuwe Toyota in ontvangst op Sportcentrum Papendal, waar veel topsporters trainen. Jeroen Bijl, manager Topsport en chef de mission voor de Winterspelen van PyeongChang 2018: "Het is erg belangrijk voor topsporters dat...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.