Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 23 januari 2017

Toewijzing gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen

Toewijzing gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 17.004  - De Europese Commissie (EC) heeft de toewijzingspercentages bekend gemaakt voor gezouten en ander pluimveevlees uit Brazilië, Thailand en andere landen (Verordening (EU)...
Lees verder

Octrooiblog: Fit in een handomdraai
Miniatuurvoorbeeld:  Zomaar een stukje wandelen of een uurtje sporten zonder data te verzamelen is er in 2017 niet meer bij. Hoeveel stappen heb je precies gezet? En hoe hoog was je bloeddruk?
Lees verder

Workshop zakendoen in Japan
Wilt u ondernemen in Japan? Ga goed voorbereid aan de slag. Verdiep u in de markt: hoe werkt export naar Japan en hoe vindt u een betrouwbare zakenpartner? In het kader van goed voorbereid zakendoen in Japan organiseren de Rijksdienst van Ondernemend Nederland (RVO.nl) en het EU-Japan center...
Lees verder

Economische missie naar Kenia met minister Schippers
Wilt u zakendoen in Kenia en bent u actief in de Life Sciences & Health sector? Ga dan mee met de economische missie naar Kenia, onder leiding van minister Schippers van Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
Lees verder

Maritieme handelsmissie naar Panama
Werkt u in de maritieme industrie en wilt u zakendoen met Panama? Ga dan van 12 tot en met 15 maart 2017 mee op handelsmissie naar Panama, onder leiding van Eugene Rhuggenaath, de Curaçaose minister van Economische Ontwikkeling. Tijdens de missie vertegenwoordigt u uw bedrijf in het Holland...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.