Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 10 januari 2017

Tweede tender Partners voor Water 2016-2021 open

Tweede tender Partners voor Water 2016-2021 open
Miniatuurvoorbeeld:  Vanaf 9 januari 2017 is de sudsidieregeling Waterveiligheid en Waterzekerheid Stedelijke Delta's (WWSD) van het programma Partners voor Water  (PvW) 2016-2021 weer open.
Lees verder

Ontdek uw kansen in Senegal, Kaapverdië en Guinee
Heeft u belangstelling voor zakelijke kansen in Senegal, Kaapverdië en Guinee? Kom dan naar de informatiedag over deze landen in Den Haag. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) en de Nederlandse ambassade in Dakar organiseren deze bijeenkomst in samenwerking met de Netherlands-African...
Lees verder

Denk mee met topsector Life Sciences & Health over activiteiten richting de VS
Miniatuurvoorbeeld:  Bent u actief in de Verenigde Staten of heeft u ambities in die richting? De topsector Life Sciences & Health (Health~Holland) nodigt u van harte uit om mee te denken over...
Lees verder

Consultatie Due Diligence Guidance voor verantwoord ondernemen in het buitenland
Miniatuurvoorbeeld:  Bedrijven en andere geïnteresseerden kunnen reageren op een conceptversie van due diligence-richtlijnen in een publieke consultatie van de Organisation for Economic Co-operation and Development...
Lees verder

Seminar Snelgroeiende foodsectoren Roemenië en Bulgarije
In Roemenië en Bulgarije groeien de economie en consumptie veel harder dan in West-Europa. Beide landen staan in de Europese top van investeringen in voedselproductie en de marges zijn hoog. Veel kansen dus voor Nederlandse voedselbedrijven en toeleveranciers.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.