Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 30 januari 2017

VBNGBk: De Lobkowicz zaak voor het Europese Hof – Conclusie van de AG – verder met het arrest De Ruyter

De Lobkowicz zaak voor het Europese Hof – Conclusie van de AG – verder met het arrest De Ruyter
Op 6 december 2016 heeft advocaat-generaal P. Mengozzi een conclusie geschreven in de zaak C‑690/15 voor het Europese Hof van Justitie van Wenceslas de Lobkowicz tegen Ministère des Finances et des Comptes publics. Het gaat in deze zaak om de vraag of het Unierecht eraan in de weg staat dat een ambtenaar van de Europese […]
Lees verder

Pensioenpremie voor veel Nederlanders omhoog
Zeker 1,6 miljoen Nederlanders moet dit jaar meer premie voor hun pensioen betalen dan in 2016. Dat komt neer op 30% van de premiebetalers aan pensioenfondsen. De verslechterde marktomstandigheden raken niet alleen de gepensioneerden – hun pensioen wordt veelal niet geïndexeerd – maar ook de werknemers hard. Zo blijkt uit een onderzoek van deze krant […]
Lees verder

Het in stand houden van de werelddekking voor Nederlands zorgverzekerden geldt niet voor verdragsgerechtigden!
De informatie in dit bericht is ontvangen van een bij ons met naam bekende sympathisant van onze Vereniging. Het bericht achten wij dan ook integer. De persoon in kwestie wil graag anoniem blijven. Hij/zij schreef ons als volgt: Beste VBNGB. Op mijn vraag aan het ministerie van VWS of verdragsgerechtigden ook de werelddekking krijgen c.q. […]
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.