Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 25 januari 2017

Verenigd Koninkrijk: Export agri & food in 2016 naar recordhoogte

Export agri & food in 2016 naar recordhoogte
De Nederlandse agri & food sector heeft zijn toonaangevende positie op de wereldmarkt verder verstevigd. In 2016 was de export van agri & food bijna 94 miljard euro, ten opzichte van 90 miljard in 2015. Hiervan was 85 miljard euro aan agrarische producten en bijna 9 miljard aan landbouwmaterialen, -kennis en –technologie; een nieuw record. Daarmee is de agri & food sector goed voor 22 procent van de totale export. Dit blijkt uit voorlopige cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek en Wageningen Economic Research. Staatssecretaris Martijn van Dam (Economische Zaken) maakte de cijfers bekend bij de opening van de Grüne Woche, werelds grootste internationale landbouwbeurs in Berlijn.
Lees verder

Brexit: Veelgestelde vragen
Sinds het referendum over het Britse EU-lidmaatschap op 23 juni 2016 ontvangt de ambassade veel vragen van Nederlanders over de mogelijke gevolgen van Brexit. De meestgestelde vragen en de antwoorden op deze vragen kunt u hier vinden. We houden deze antwoord regelmatig geüpdate met de laatste stand van zaken. Deze vragen en antwoorden worden momenteel naar het Nederlands vertaald. Voor nu vindt u de Engelstalige FAQ's hier: http://unitedkingdom.nlembassy.org/news/2016/06/implications-of-the-uk%E2%80%99s-eu-referendum-frequently-asked-questions.html.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.