Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 13 januari 2017

Week van de Financiën - Amsterdam

Week van de Financiën - Amsterdam
Tijdens de Week van de Financiën, van 13 tot en met 17 februari, krijgt u een totaaloverzicht van financieringsvormen en informatie om uw kennis over geldzaken op orde te krijgen. De Week is iedere dag op een andere locatie in het land.Kennissessies De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland...
Lees verder

Week van de Financiën - Nieuwegein
Tijdens de Week van de Financiën, van 13 tot en met 17 februari, krijgt u een totaaloverzicht van financieringsvormen en informatie om uw kennis over geldzaken op orde te krijgen. De Week is iedere dag op een andere locatie in het land.Kennissessies De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland...
Lees verder

Week van de Financiën - Zwolle
Tijdens de Week van de Financiën, van 13 tot en met 17 februari, krijgt u een totaaloverzicht van financieringsvormen en informatie om uw kennis over geldzaken op orde te krijgen. De Week is iedere dag op een andere locatie in het land.Kennissessies De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland...
Lees verder

Matchmaking event Smart Electric Mobility - Creating Green Jobs
Wilt u uw internationale netwerk in elektrisch vervoer uitbreiden, of zoekt u zakelijke contacten in het buitenland? Bent u van een bedrijf, kennisinstelling of werkt u bij de overheid? Kom dan naar het B2B matchmaking event Smart Electric Mobility - Creating Green Jobs. Deze bijeenkomst is op 8...
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens de Hannover Messe 2017
Bent u op zoek naar potentiële internationale samenwerkingspartners op het gebied van slim en energie-efficiënt produceren, duurzame energie en mobiliteit? De Hannover Messe trekt ieder jaar ruim 220.000 bezoekers uit meer dan 90 landen. Enterprise Europe Network (EEN) organiseert op 25, 26 en 27...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.