Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 16 januari 2017

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Groningen (april)

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Groningen (april)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Eerste tender Partners voor Water: grote belangstelling, hoge kwaliteit
Miniatuurvoorbeeld:  In december 2016 zijn 14 projecten gehonoreerd in de eerste tender van Partners voor Water 2016-2021. Voor deze subsidieregeling was een budget beschikbaar van € 3 miljoen.
Lees verder

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Amsterdam (mei)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Zwolle (mei)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Den Haag (juni)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.