Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 18 januari 2017

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Amsterdam (november)

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Amsterdam (november)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Amsterdam (november)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Workshop: De basis van Intellectueel Eigendom (IE), Groningen (december)
Afkijken, beschermen, delen of geheimhouden? Bent u bezig met de ontwikkeling van een nieuw technisch product of nieuwe techniek? Leer in één middag hoe u uw technische innovatieproces efficiënter en beter kunt maken door intellectueel eigendom (IE) te gebruiken als bescherming en als...
Lees verder

Food Valley China in Weifang, Shandong
Miniatuurvoorbeeld:  Het Netherlands Business Support Office (NBSO) in Jinan benoemt kansen voor Nederlandse ondernemers in de Food Valley China in de stad Weifang, provincie Shandong.
Lees verder

Voorkom kinderarbeid in uw productieketen met het Fonds Bestrijding Kinderarbeid
Miniatuurvoorbeeld:  Kinderarbeid voorkomen is een redelijk onomstreden belang. Veel bedrijven hebben dit dan ook opgenomen in hun beleid en principes. De overheid helpt hier nu aan mee.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.