Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 19 januari 2017

Workshop: Masterclass Octrooien, Zwolle (oktober)

Workshop: Masterclass Octrooien, Zwolle (oktober)
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Workshop: Masterclass Octrooien, Eindhoven (november)
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Workshop: Masterclass Octrooien, Groningen (november)
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb-er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Dutch Smart Cities Startup Bootcamp
Bent u startende ondernemer op het gebied van smart cities, technologie of de creatieve industrie? Wilt u de Amerikaanse markt verkennen en de eerste Smart Cities NYC conferentie en expo bijwonen? Meld u dan aan voor de Dutch Smart Cities Startup Bootcamp van 1 t/m 6 mei 2017! De Dutch Smart Cities...
Lees verder

Kopie-exemplaar in- en uitvoercertificaat vervalt
Miniatuurvoorbeeld:  Nieuwsbericht 17.003 – Vanaf 23 januari 2017 geeft de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) alleen het origineel van een invoer- of uitvoercertificaat af.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.