Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 21 februari 2017

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Ghana

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Ghana
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenmiddag op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Republiek Ghana, Z.E. dr. Joe Tony Aidoo. RVD, nr. 32
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Brunei Darussalam en Niger
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 22 februari op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van het Sultanaat Brunei Darussalam, Z.E. Abu Sufian Bin Haji Ali, en de ambassadeur van de Republiek Niger, Z.E. Ousmane Alhassane Abba.
Lees verder

Prinses Beatrix opent tentoonstelling Chapeaux! in museum Paleis Het Loo
Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden opent woensdagmiddag 22 maart in museum Paleis Het Loo in Apeldoorn de tentoonstelling 'Chapeaux! de hoeden van Koningin Beatrix'. In de tentoonstelling zijn ruim honderd hoeden te zien die zijn gedragen tijdens haar regeerperiode van 33 jaar.
Lees verder