Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 15 februari 2017

André Cats Technisch Directeur bij de KNZB

André Cats Technisch Directeur bij de KNZB
ARNHEM - André Cats, nu nog prestatiemanager en Chef de Mission van Paralympic TeamNL bij NOC*NSF, wordt Technisch Directeur van de KNZB. In deze functie wordt hij eindverantwoordelijk voor alle topsportdisciplines. Cats treedt per 1 november 2016 in dienst bij de KNZB. André Cats: "Ik verheug me erop om in deze nieuwe functie bij de KNZB aan de slag te gaan. In de afgelopen acht jaar bij NOC*NSF heb ik genoten en ben ik trots op de grote stappen in ontwikkeling die we met de Paralympische sport gezet hebben. De KNZB staat aan de start van een nieuwe Olympische cyclus. Ik kijk er naar uit om met gemotiveerde mensen een sterk team te gaan vormen en te gaan werken aan de best denkbare organisatie in een optimaal topsportklimaat, gericht op het winnen van zoveel mogelijk medailles op EK, WK en Spelen, in zowel de komende vier jaar als op lange termijn." Maurits Hendriks, technisch...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.