Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 1 februari 2017

Blog Gerard Dielessen: Onafhankelijk onderzoek naar seksueel misbruik in de sport

Blog Gerard Dielessen: Onafhankelijk onderzoek naar seksueel misbruik in de sport
Mijn hart scheurt open na het lezen van de verhalen in de Volkskrant van afgelopen zaterdag van slachtoffers van seksueel misbruik in de sport en het zien van de reportages van Nieuwsuur over hetzelfde onderwerp. Die verhalen van slachtoffers brengen aan het licht dat (dikwijls jonge) sporters het slachtoffer worden van coaches, trainers of andere begeleiders met geheel verkeerde en misplaatste bedoelingen. Seksuele intimidatie is een probleem dat zich met name voordoet in relaties waar sprake is van een grote mate van afhankelijkheid. En dat is in de sport vaak het geval. Het is daarom goed dat steeds meer slachtoffers uit de sport met hun verhaal naar buiten komen. Het is van het grootste belang dat wij van de georganiseerde sport er alles aan doen om verder misbruik zoveel mogelijk te voorkomen en mensen die in het verleden zijn geconfronteerd met seksuele intimidatie, de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.