Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 15 februari 2017

Bob, dat zeg je hardop! Al 15 jaar

Bob, dat zeg je hardop! Al 15 jaar
DEN HAAG - Alcohol en verkeer gaan niet samen, daar is vrijwel iedereen het mee eens. Na bijna 15 jaar is de Bob een begrip geworden en is het aantal overtreders meer dan gehalveerd. Om deze daling vast te houden, blijft het ministerie van Infrastructuur en Milieu mensen met de campagne attenderen dat je niet met alcohol op achter het stuur kunt kruipen. Dat doen ze samen met vele partners zoals provincies, gemeenten, Veilig Verkeer Nederland, NOC*NSF, Stichting Verantwoord Alcoholgebruik, TeamAlert, politie en justitie. Veilig Verkeer Nederland start deze week met een winactie op www.facebook.com/bedanktbob. Bob-fans kunnen daar laten zien hoeveel ze nog weten over 15 jaar Bob-campagne en maken kans op mooie prijzen. En op maandag 12 december gaat "Ben je Bob, zeg het hardop!" weer van start. De campagne loopt tot half maart. Je kunt Bob op televisie, radio, langs de weg en online...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.