Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 23 februari 2017

FILA kledingpartner TeamNL

FILA kledingpartner TeamNL
ARNHEM - Het Koreaanse merk FILA gaat TeamNL in de volle breedte ondersteunen. In de langjarige samenwerkingsovereenkomst met NOC*NSF verbinden zij zich tot en met de Winterspelen van Beijing 2022 met TeamNL. FILA gaat zowel de kleding voor de uitzendingen van de Nederlandse teams naar de Olympische en Paralympische Spelen verzorgen, als die van nationale teams van bonden die deeluitmaken van TeamNL en open staan voor samenwerking met FILA. Het betreft dan eerst en vooral de zogenaamde 'off court' kledingpakketten. FILA staat ook open om waar mogelijk de meer technische, 'on court' kleding van de bij TeamNL aangesloten bonden te leveren. Het bedrijf deed goede ervaringen op met de KNSB en het nationale schaatsteam en gelooft in de mentaliteit en de kracht van sport in Nederland. De collectie die geleverd wordt betreft naast alle Olympische en Paralympische uitzendingen van TeamNL en de...
Lees verder