Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 20 februari 2017

Geloofsbrieven ambassadeurs Oostenrijk en Tadzjikistan

Geloofsbrieven ambassadeurs Oostenrijk en Tadzjikistan
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 15 februari op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Republiek Oostenrijk, H.E. mevrouw dr. Heidemaria Gürer, en de ambassadeur van de Republiek Tadzjikistan, Z.E. dr. Erkinkhon Rahmatullozoda.
Lees verder

Koning beëdigt commissaris van de Koning Friesland
Zijne Majesteit de Koning heeft hedenochtend op Paleis Noordeinde de heer drs. A.A.M. Brok, de nieuwe commissaris van de Koning in de provincie Friesland, beëdigd.
Lees verder

Koning 50 jaar: diner en openstelling Koninklijk Paleis Amsterdam
Zijne Majesteit de Koning nodigt ter gelegenheid van zijn 50ste verjaardag 150 Nederlanders uit voor een feestelijk diner op vrijdagavond 28 april 2017 op het Koninklijk Paleis Amsterdam. Na het diner wordt het Paleis 50 uur onafgebroken opengesteld voor het publiek. Hare Majesteit Koningin Máxima is ook aanwezig tijdens de avond.
Lees verder