Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 februari 2017

Genomineerden Innovatieprijs Sportaccommodaties bekend

Genomineerden Innovatieprijs Sportaccommodaties bekend
ARNHEM - De genomineerden van de Innovatieprijs Sportaccommodaties zijn bekend. Uit twaalf inzendingen maakte de adviescommissie een eerste selectie en koos de jury drie innovaties: 'ProNitro' van DLF BV, 'iSpace Sports' van Sportbedrijf Drachten en 'Skills Garden' van Kragten. De jury maakt op 9 maart tijdens de Dag van de Sportaccommodaties in Houten bekend wie de Innovatieprijs daadwerkelijk in ontvangst mag nemen. De Innovatieprijs wordt dit jaar voor het eerst uitgereikt. De prijs is een gezamenlijk initiatief van BSNC, VSG en NOC*NSF en is bedoeld om nieuwe concepten in de sportsector stimuleren. Ook willen de drie organisaties de focus versterken op innovatie bij het bedrijfsleven, opdrachtgevers én gebruikers. De winnaar ontvangt een promotie-pakket.   Drie nominatiesHet beoordelen van de inzendingen gebeurde aan de hand van de criteria in het reglement zoals originaliteit en...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.