Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 10 februari 2017

Hervorming van beslechting van internationale investeringsgeschillen: deel uw ervaring

Hervorming van beslechting van internationale investeringsgeschillen: deel uw ervaring
De Europese Commissie hoort graag over uw kennis over en ervaring met beslechting van internationale investeringsgeschillen.
Lees verder

Landbouwbeurs FIAGROP 2017 in Cuba
Bent u ondernemer in de agrarische sector? En wilt u deelnemen aan een internationale landbouwbeurs in Cuba? Meld u dan aan voor de International Agricultural and Livestock Breeding Fair of Havana, FIAGROP, van 20 t/m 25 maart 2017. De Nederlandse ambassade in Havana heeft dit jaar voor het eerst...
Lees verder

Informatiebijeenkomst eerste DHI-tender 2017
Binnenkort opent de eerste tender van 2017 voor de subsidieregeling voor demonstratieprojecten, haalbaarheidsstudies en investeringsvoorbereidingsstudies (DHI). Tijdens een informatiebijeenkomst op 20 februari 2017 praat de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) u graag bij over het...
Lees verder

EUROGIA2020 - Energy Storage Europe 2017 (Düsseldorf )
Het Eurekacluster voor low carbon energietechnologieën EUROGIA2020 organiseert op 13 en 14 maart in Düsseldorf de Project Outline (PO) Days, in combinatie met het Energy Storage Europe 2017 evenement.
Lees verder

Tweede informatiebijeenkomst eerste DHI-tender 2017
Binnenkort opent de eerste tender van 2017 voor de subsidieregeling Demonstratieprojecten, Haalbaarheidsstudies en Investeringsvoorbereidingsstudies (DHI). Tijdens de informatiebijeenkomst op 23 februari 2017 praat de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland u graag bij over het DHI-programma en de...
Lees verder

Geen opmerkingen: