Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 2 februari 2017

KVK: Volop nieuwe kansen in 2017 voor het mkb

 

 
 
KvK Kamer van Koophandel   januari 2017    
 

 

 
Volop nieuwe kansen in 2017 voor het mkb
 
 
 
Een week lang alles over geldzaken en financiering
 
 
 
Waar zit uw klant? Doe de locatiescan
 
 
 
Veilig Online Ondernemen: check hoe u presteert
 
 
 
Loonkostenvoordeel bij werknemers met een laag inkomen
 
 
 
Investeren in big data loont
 
 
 
Enquête: aan welke informatie heeft u behoefte bij internationaal ondernemen?
 
 
 
Certificaten van Oorsprong Form A komen te vervallen
 
 
 
Deze bijeenkomsten mag u niet missen
 
 
 
 
 
Volop nieuwe kansen in 2017 voor het mkb
 

Directeur dienstverlening Peter Bargon is nu één jaar verantwoordelijk voor de KvK-activiteiten voor ondernemers in het midden- en kleinbedrijf (mkb). Peter is zelf 11 jaar mkb-ondernemer geweest en weet dus uit eigen ervaring welke ondernemersvaardigheden je nodig hebt om een bedrijf te laten groeien.

 
Lees het interview met Peter Bargon
 
 
 
 
 
Week van de Financiën
Een week lang alles over geldzaken en financiering
 

Als ondernemer heeft u altijd wel met geldzaken te maken. En veel ondernemers hebben er vragen over. Dat merken we ook bij KvK Financieringsdesk waar alle vragen binnenkomen. Voor ondernemers die meer willen weten over financieringsmogelijkheden en geldzaken organiseren we de Week van de Financiën.

 
Meer informatie en aanmelden
 
 
 
 
 
Waar zit uw klant? Doe de locatiescan
 

Weten hoe de bevolking, de leeftijdsopbouw, de huishoudens en uw concurrentie in uw vestigingsplaats of –wijk eruit ziet? De locatiescan geeft u hierin inzicht. Invullen is binnen één minuut gedaan en het resultaat vindt u in uw mailbox. U gebruikt de locatiescan bij het opstellen van bijvoorbeeld een financierings- of investeringsplan. Deze verkenning kan de eerste stap zijn naar een vestigingsplaatsonderzoek. Bovenal geeft het u kennis en inzicht in de omgeving waar u bent gevestigd.

 
Doe de locatiescan
 
 
 
 
 
Veilig Ondernemen
Veilig Online Ondernemen: check hoe u presteert
 

85% van alle ondernemers denkt dat cybercrime voor hen geen bedreiging vormt. Veel van hen weten zelfs niet welke gevaren ze kunnen lopen. De Veilig Online Ondernemen Academy biedt ondernemers een Check. Benieuwd hoe goed u scoort op veiligheid? Doe de Veilig Online Ondernemen Check en lees direct wat u kunt doen.

 
Lees meer
 
 
 
 
 
Loonkostenvoordeel bij werknemers met een laag inkomen
 

Heeft of neemt u werknemers in dienst die het minimumloon (of net iets meer) verdienen? Dan heeft u vanaf 1 januari 2017 wellicht recht op het lage-inkomensvoordeel (LIV). Doel van deze regeling is om werknemers met een laag inkomen in dienst te nemen èn te houden. De regeling biedt u als werkgever een tegemoetkoming in de loonkosten.

 
Meer over loonkostenvoordeel
 
 
 
 
 
Big data
Investeren in big data loont
 

10% van de ondernemers in het mkb is actief met big data. En met succes. Onderzoek  toont aan dat deze ondernemers gemiddeld meer dan 5% groeien per jaar. Steeds meer mkb'ers zien kansen in big data, maar het ontbreekt vaak aan kennis en tijd. Om u op weg te helpen heeft de KvK onderzoek gedaan. Lees het onderzoeksrapport, maak een plan en ga aan de slag.

 
Download het rapport
 
 
 
 
 
Enquête: aan welke informatie heeft u behoefte bij internationaal ondernemen?
 

Om succesvol internationaal actief te zijn heeft u informatie nodig. De KvK en haar partners van het Netwerk Internationaal Ondernemen (NIO) zijn benieuwd welke informatie u specifiek zoekt en welke bronnen u online raadpleegt. Met uw respons kunnen we voortaan nog beter op de informatiebehoefte inspelen. Het invullen kost slechts 5 minuten van uw tijd en bij deelname maakt u kans op iPad Mini.

 
Naar de enquête
 
 
 
 
 
Import
Certificaten van Oorsprong Form A komen te vervallen
 

Importeert u uit ontwikkelingslanden? Dan kunt u korting of vrijstelling op invoerrechten krijgen. Om voor een verlaging van het invoerrecht in aanmerking te komen is een Certificaat van Oorsprong Form A nodig. Tussen 1 januari 2017 en 30 juni 2020 komt dit certificaat te vervallen. Ook zijn er wijzigingen als u EU-oorsprongsproducten laat bewerken in een ontwikkelingsland.

 
Lees meer
 
 
 
 
 
 
Deze bijeenkomsten mag u niet missen
 
 Bekijk de bijeenkomsten 
 
 
 
 
 
Vragen naar aanleiding van deze nieuwsbrief?
 

Bel dan met een KvK-adviseur: 088 585 2222 of mail naar: groei@kvk.nl

 
 
 
 
 
www.kvk.nl
 
Volg ons op: Facebook Twitter LinkedIn
 
 
 
 

 
 
 
Kamer van Koophandel - correspondentieadres: Sint Jacobsstraat 300, 3511 BT Utrecht, 088 585 1 585.

 
 
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.