Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 17 februari 2017

Minister Schippers onthult plaquette voor door doping gedupeerde topsporters

Minister Schippers onthult plaquette voor door doping gedupeerde topsporters
AMSTERDAM - Je hele leven keihard trainen om de beste te worden, maar dan op het WK net naast de medailles grijpen. Dat is zuur. Nog veel zuurder wordt het als jaren later blijkt dat de sporters die jou destijds versloegen dit waarschijnlijk met behulp van doping hebben gedaan. Om alle sporters die op deze manier gedupeerd zijn alsnog te eren plaatste minister Edith Schippers (Sport) vandaag een usb-stick met een digitale oorkonde in de Marathontoren en bracht Chiel Warners (voorzitter atletencommissie NOC*NSF) met haar daarna een plaquette aan op de Marathontoren voor het Olympisch Stadion in Amsterdam.
Lees verder