Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 17 februari 2017

Netherlands Second: nog 6 dagen!


Het spant er om of de doelstelling van 100.000 handtekening gehaald gaat worden. De petitie aan de regering van de Verenigde Staten van Amerika om Netherlands Second om te zetten in officieel beleid heeft al ruim 64.000 handtekeningen gehaald, in de komende zes dagen moeten er nog een kleine 36.000 handtekeningen bijkomen voor een officiële reactie van de Amerikaanse regering.

De petitie kan getekend worden op de website van We, the People. Zullen we dit bericht nog eens massaal delen, doorsturen. Want... die 100.000 handtekeningen halen... YES, WE CAN! :-)

Ondertussen gaat de strijd voor de second place online volop door. Nog steeds melden nieuwe landen zich met een introductiefilmpje op Every Second Counts. Nieuwkomers zijn India en Israël en Nieuw Zeeland.

Maar het origineel dat inmiddels 23 miljoen keer op YouTube is bekekenblijft natuurlijk het beste! Voor zover bekend is er alleen voor Nederland een petitie ingediend. Netherlands Second first!