Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 13 februari 2017

NOC’s werken aan handboek voor organiseren van een sportpark tijdens Olympische Spelen

NOC's werken aan handboek voor organiseren van een sportpark tijdens Olympische Spelen
ARNHEM - Acht Nationale Olympische Comités, waaronder NOC*NSF, hebben de handen ineen geslagen om een format voor een sportpark te ontwikkelingen, die tijdens de Olympische Spelen in ieder land kunnen worden georganiseerd. Een thuisblijfevenement voor Olympische sportfans, waarbij ze de Olympische waarden, de waarden van sport en de Olympische Spelen optimaal kunnen beleven. Onlangs vond de kick-off van het project 'Sport parks inspired by the Olympics' plaats in Praag. NOC*NSF is door het Tsjechisch Olympisch Comité benaderd om deel te nemen aan dit EU-project vanwege het succes van de Olympic Experience, dat afgelopen zomer tijdens de Olympische Spelen van Rio werd georganiseerd. Meer dan 100.000 sportliefhebbers brachten op een van de zestien dagen een bezoek aan de Olympic Experience op het sportstrand van Den Haag. Ook in Tsjechië en België werden Olympische Parken georganiseerd...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.