Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 17 februari 2017

Seminar Ondernemen in de tuinbouwsector in Ethiopië

Seminar Ondernemen in de tuinbouwsector in Ethiopië
Houdt u zich als ondernemer bezig met bloementeelt, uitgangsmateriaal of toelevering? Heeft u interesse in de tuinbouw in Ethiopië? Verkent u de mogelijkheden om daarin te investeren? Kom dan op dinsdag 21 maart naar het Belangstellingenseminar Ethiopië, Hawassa-regio. De afgelopen jaren hebben...
Lees verder

Opening inschrijving invoerregelingen varkenssector maart 2017
Nieuwsbericht nr.
Lees verder

New Food Challenge van start
Staatssecretaris Van Dam van Economische Zaken gaf vandaag het startschot voor de New Food Challenge.
Lees verder

Seminar Nederlandse kansen in de watersector Bulgarije
Werkt u in of met de watersector? Heeft u interesse in Bulgarije? Het ministerie van Buitenlandse Zaken nodigt u uit voor het seminar Nederlandse kansen in de watersector Bulgarije op dinsdag 21 maart. Dit seminar wordt georganiseerd door de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland, in samenwerking...
Lees verder

Gezondheidszorg in Colombia & Nederland - uitdagingen & slimme oplossingen
Bent u ondernemer in de gezondheidszorg? En heeft u interesse in Colombia? Kom dan op donderdag 16 maart naar het seminar Gezondheidszorg in Colombia & Nederland: over uitdagingen en slimme oplossingen. Het ministerie van Buitenlandse Zaken, de Task Force Health Care (TFHC) en de ambassade van...
Lees verder