Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 februari 2017

Vacatures voor Nederlanders in Kaapstad


vakantie kaapstad


Nieuws vóór en dóór Nederlanders in Zuid-Afrika

 

ROEPT U MAAR!

 

Kaapstadmagazine nieuwsbrief

Oproepjes, verzoeken en andere zaken


Stijn zoekt een koerier voor z'n fietsframe

Sinds enkele weken zit ik zonder racefiets omdat er een scheur in mijn (carbon) fame zit. Gelukkig viel het onder garantie en wordt het frame vanuit de Nederlandse dealer vergoed. Maar naast dat ik inmiddels depressief ben (zo'n mooi weer en geen fiets om te rijden!) ben ik ook redelijk wanhopig hoe ik mijn nieuwe fiets frame vanuit NL naar Kaapstad krijg. Met een koerier zou makkelijk zijn maar kost bijna evenveel als het frame zelf (EUR 300). Het frame is ultralicht en zit in een handige doos (90x20x72 cm) (<gew.5kg). Wie kent er iemand die een plekje in een container over heeft en hierheen komt (inboedelverscheping), of iemand die binnenkort vanuit Amsterdam naar Kaapstad vliegt en het mee wil nemen op een (KLM)-vlucht? Ik heb inmiddels bevestiging van KLM dat het frame in de doos mee kan als extra bagage op een vlucht. Mooie fles wijn wacht bij aankomst! Vriendelijke groet, Stijn - stijnsmolders78@gmail.com.


Nederlandse School Kaapstad zoekt onderwijskundig medewerker (deeltijd)
De Stichting Nederlandse School Kaapstad is op zoek naar een gekwalificeerde, enthousiaste Onderwijskundig Medewerker (M / V) - deeltijd
 
Meer informatie kunt u vinden op www.nederlandseschoolkaapstad.com
 
Gezocht profiel
  • Beschikbaar voor 4 uur per week
  • Leidinggevende capaciteiten
  • Ervaring in het onderwijs (bij voorkeur in het primair onderwijs)
  • Interesse in onderwijsvernieuwing en kwaliteitsbewaking
  • In staat om leerkrachten te ondersteunen en begeleiden 
  • Flexibel en sociaal-vaardig
  • Wonende in Kaapstad of omgeving  en in het bezit van verblijfs/ werkvergunning
Solliciteren
Bent u iemand met een onderwijskundige achtergrond en hebt u ervaring in het onderwijs en belangstelling om als freelancer voor ons te komen werken, stuur dan een e-mail met CV en motivatie naar Lia Nijzink (Bestuurslid) lianijzink@nederlandseschoolkaapstad. com
NB: sollicitaties van kandidaten zonder geldige verblijfsvergunning kunnen helaas niet in behandeling worden genomen.

Freelance marketing-communicatiestrateeg gezocht 

Concept & business development bureau RealLife Concepts komt graag in contact met: sterke Nederlandse freelance marketing-communicatie strateeg. Taken voor +/- 2 dagen per week voor langere termijn. Meer informatie, mogelijkheden bespreken en jezelf introduceren? Neem contact op met Willemijn Jumelet, wj@ reallifeconcepts. com. RealLife Concepts, 285 Long Street, Cape Town.


Huizenruil Wassenaar-Spanje-Kaapstad mrt/apr '17 of '18
Wij (gepensioneerd echtpaar) zoeken een vrijstaande villa in de regio Kaapstad en bieden ons huis in Spanje of onze villa in Wassenaar aan. Ons huis in Spanje ligt direct aan een van de mooiste golfbanen van Spanje ( zie www.bonmont.es) en ons huis in Wassenaar is een grote vrijstaande villa met een schitterend vrij uitzicht en grote tuin. Beide huizen bevinden zich op een toplocatie, en dat is wat wij ook graag in Zuid-Afrika willen. Verdere info : kareldejong47@ gmail. com.


 


 
 

Contact

210 on Long Creative Suites

Cape Town 8001

South Africa

+27 (0)21 422 2444Over ons

KaapstadMagazine.nl ontdekt de meest bijzondere plekken van Kaapstad en omgeving en vertelt hierover aan zowel
locals als toeristen.


 


Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.