Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 1 februari 2017

Vermindering administratieve lasten bij de WBSO

Vermindering administratieve lasten bij de WBSO
Heeft u in 2016 gebruik gemaakt van de WBSO? Uw realisatie melden en de Burgerservicenummers van 2016 doorgeven is vanaf nu eenvoudiger.
Lees verder

Handelsmissie Texas: Logistiek en kunsthars
Bent u een ondernemer die geïnteresseerd is in zakendoen in Texas, de Verenigde Staten? Of wilt u uw bedrijfsactiviteiten daar uitbreiden? Ga dan van 20 tot en met 22 maart mee met de handelsmissie naar Houston, de logistieke hub van de Verenigde Staten.
Lees verder

Informatiebijeenkomst factfinding missie Energie naar Kazachstan en Azerbeidzjan
Van 18 tot en met 25 juni vindt een factfinding missie Energie plaats naar Kazachstan en Azerbeidzjan. Op 8 maart 2017 organiseren Southquest en Azerbaijan Netherlands Business Hub een informatiebijeenkomst voor geïnteresseerde bedrijven uit de off- en onshore industrie. De factfinding missie,...
Lees verder

Factfinding missie Energie Kazachstan en Azerbeidzjan
Werkt u in de offshore of onshore industrie? Wilt u uw contacten in Kazachstan en Azerbeidzjan verstevigen? Bent u benieuwd naar de zakelijke mogelijkheden voor uw bedrijf? Ga dan van 18 tot en met 25 juni mee met de factfinding missie Energie, onder leiding van René van der Linden, speciale gezant...
Lees verder

Innovatiemissie naar China met Staatssecretaris Van Dam
Ziet u kansen voor technologiesamenwerking in China? Ga dan mee met de innovatiemissie naar China onder leiding van staatssecretaris Martijn van Dam van het Ministerie van Economische Zaken. Aanleiding voor deze missie is de internationale technologiebeurs in Shanghai – de China Shanghai...
Lees verder

Geen opmerkingen: