Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 15 februari 2017

Vier sporters versterken NOC*NSF Atletencommissie

Vier sporters versterken NOC*NSF Atletencommissie
ARNHEM - Judoka Anicka van Emden, rugbyster Tessel van Dongen, handbiker en paratriatleet Jetze Plat en para-atleet Ronald Hertog zijn door hun collega-sporters gekozen als nieuwe vertegenwoordigers in de NOC*NSF Atletencommissie. De nieuwe leden zetten zich vanaf nu ook in voor de belangen van topsporters.  De Atletencommissie schrijft na iedere Olympische en Paralympische Spelen verkiezingen uit onder de A- en B-sporters. De topsporters kiezen hun nieuwe vertegenwoordigers voor een periode van vier jaar. De Atletencommissie was bijzonder verheugd met de kandidaatstelling van een groot aantal sporters. Daarom moest er gestemd worden, door alle topsporters. Voorzitter Chiel Warners: 'Ons voornemen was om drie sporters te vinden om het team weer op volle kracht te laten functioneren. Maar nadat we uitkwamen op een gedeelde derde plaats, hebben we besloten om met deze vier goede...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.