Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 3 februari 2017

Vijftien sporters naar European Youth Olympic Festival Erzurum 2017

Vijftien sporters naar European Youth Olympic Festival Erzurum 2017
ARNHEM - In het Turkse Erzurum wordt van 11 tot en met 18 februari de dertiende wintereditie van het European Youth Olympic Festival (EYOF) gehouden. Ruim achthonderd sporters in de leeftijd van dertien tot achttien jaar uit meer dan dertig Europese landen strijden in negen verschillende takken van sport om de medailles. Nederland vaardigt ook een team af naar het EYOF: het NOC*NSF Talent Team Erzurum 2017 bestaat uit vijftien sporters, die uitkomen in vier takken van sport. Het Nederlands team komt in actie bij alpineskiën (David Leek, Roy Moehring, Rik Schippers, Raphael Zuurbier bij de jongens, Noa Blok en Roxy van der Haas bij de meisjes), curling (jongensteam bestaande uit Olaf Bolkenbaas, Wouter Gösgens, Bart Klomp en Jop Kuijpers), kunstrijden (Sam Jansen bij de meisjes) en shorttrack (Hugo Bosma en Melle van 't Wout bij de jongens en Georgie Dalrymple en Sara van Zuijlen bij de...
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.