Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 15 februari 2017

Wat heeft Rio ons gebracht?

Wat heeft Rio ons gebracht?
ARNHEM - Vandaag vindt op Papendal het 81e Nationaal Coach Platform plaats. Ongeveer 120 coaches uit allerlei takken van sport komen bij elkaar om ervaringen uit te wisselen en kennis op te doen. Het thema van deze editie is een terugblik op de Olympische en Paralympische Spelen van Rio. Wat heeft het evenement ons gebracht? Chefs de mission Maurits Hendriks en André Cats kijken plenair terug op de uitzending van hun TeamNL. In parallelsessies bespreken de coaches wat zij meenemen vanuit Rio, waar zij van geleerd hebben en hoe ze dit willen gaan toepassen in de komende tijd.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.