Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 maart 2017

1 jaar tot Paralympische Winterspelen PyeongChang 2018

1 jaar tot Paralympische Winterspelen PyeongChang 2018
PYEONGCHANG - Vandaag is het nog precies één jaar tot de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen PyeongChang 2018. De Nederlandse Paralympische alpineskiërs en snowboarders staan er goed voor. Zelfs nog iets beter dan verwacht, zegt Wopke de Vegt, technisch directeur van de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV). Bij het Jeongseon Alpine Centre begon gisteren het test event para-snowboarden voor de Paralympische Winterspelen van volgend jaar, met de training voor de snowboardcross. Morgen (zaterdag) is de wedstrijd van dit onderdeel, later deze week gevolgd door de banked slalom. De alpineskiërs komen de komende dagen in actie op de afdaling, supercombinatie, Super G en slalom. De wedstrijden bij het snowboarden en alpineskiën zijn tevens de finales van het World Cup-seizoen, waarin verschillende Nederlanders uitstekend hebben gepresteerd. "We zijn zeer tevreden", aldus De Vegt....
Lees verder