Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 2 maart 2017

Brazilie: Tweede Kamer verkiezingen: Stemmen tellen

Tweede Kamer verkiezingen: Stemmen tellen
De Nederlandse ambassade in Brasilia is door het Bureau Verkiezingen in Den Haag aangewezen als briefstembureau voor de Tweede Kamer verkiezingen die op 15 maart 2017 gehouden worden. De stemmen die bij de ambassade binnen komen, worden op 15 maart 2017 geteld, tussen 15:00 en 18:00 uur in de vergaderzaal van de ambassade. Het hele proces van stemmen ontvangen en tellen is voor publiek toegankelijk. Indien u geïnteresseerd bent om hierbij aanwezig te zijn, kunt u zich melden bij de ambassade op 15 maart 2017 tussen 15:00 en 18:00 uur. Neemt u een identificatie mee, dat is nodig om de ambassade binnen te komen.
Lees verder