Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 3 maart 2017

Fotonica innovatiemissie Taiwan

Fotonica innovatiemissie Taiwan
Ziet u kansen voor technologiesamenwerking in Taiwan? Ga dan mee met onze fotonica innovatiemissie van 7 tot 12 mei 2017. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) organiseert deze innovatiemissie op basis van signalen vanuit kennisinstellingen en bedrijven. Zij tonen interesse in Taiwan...
Lees verder

Handelsmissie naar Senegal
Bent u een ondernemer en heeft u interesse in de Senegalese markt? Ga dan mee met een uitgaande missie naar Senegal. De missie staat open voor partijen uit alle sectoren, maar heeft een focus op de sectoren landbouw, maritiem, energie en toerisme.Inzicht in kansen Deelname aan deze missie biedt u...
Lees verder

Holland Paviljoen op de Proflora 2017 in Colombia
Heeft u belangstelling voor de tuinbouw- en bloemensector in Colombia? Neem dan in oktober deel aan het unieke Holland Paviljoen op Proflora 2017 in Bogotá, Colombia. ProFlora is de grootste bloemenvakbeurs ter wereld en Nederland staat als gastland centraal tijdens deze editie. De Nederlandse...
Lees verder

Doe mee aan de MKB Innovatie Top 100
Bent u een innovatieve ondernemer uit het midden- en kleinbedrijf? Meld u zich dan aan voor de 12e Mkb Innovatie Top 100: de mooiste innovatie-etalage van Nederland.
Lees verder

Octrooiblog: Onhackbare stemmachines. Ouderwets degelijk.
Op 15 maart stemmen alle Nederlanders op dezelfde manier. Met het rode potlood. Ouderwets? Dat wel, maar digitaal stemmen is geen optie omdat stemcomputers gevoelig zijn voor hacken.
Lees verder

Geen opmerkingen:

Aanmelden nieuwsbrief

Probeer nu 3 weken gratis de nieuwsbrief uit.