Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 24 maart 2017

Fotonica innovatiemissie Taiwan - Uitgesteld

Fotonica innovatiemissie Taiwan - Uitgesteld
Deze innovatiemissie is uitgesteld naar september/oktober. Hou onze site in de gaten voor updates. Ziet u kansen voor technologiesamenwerking in Taiwan? Ga dan mee met onze fotonica innovatiemissie. De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO.nl) organiseert deze innovatiemissie op basis van...
Lees verder

Handelsmissie e-commerce food & beverage naar Shanghai
Werkt u in de sector food & beverage (F&B)? Wilt u weten wat uw kansen zijn in de Chinese e-commerce? Ga dan van 13 t/m 18 mei mee met de handelsmissie naar Shanghai. Tijdens deze missie komt u alles te weten over zakendoen in China en de kansen en uitdagingen in de Chinese e-commerce...
Lees verder

ASEAN Business Dialogue 2017: Creating opportunities for entrepreneurs
Meer weten over de zakelijke mogelijkheden in de ASEAN-regio? Benieuwd naar de ervaringen van andere ondernemers in dit gebied? Kom op donderdag 11 mei naar Den Haag voor de tweede editie van de ASEAN Business Dialogue.
Lees verder

Seminar Succesvol Starten in Frankrijk
Wilt u starten op de Franse markt? En wilt u weten hoe u dat het beste kunt aanpakken? Kom dan naar het seminar Succesvol Starten in Frankrijk. Frankrijk is onze derde exportbestemming en biedt volop mogelijkheden voor Nederlandse ondernemers.Wegwijs op de Franse markt Acht experts maken u wegwijs...
Lees verder

Toegang tot schoon drinkwater in Sierra Leone
Op WereldWaterDag, 22 maart, ondertekenden Nederland en Sierra Leone een Develop2Build-schenkingsovereenkomst voor een water- en sanitairproject in Freetown, Sierra Leone.
Lees verder