Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 10 maart 2017

Handelsmissie Kansen voor Nederlandse waterbedrijven in de mijnbouw in Colombia

Handelsmissie Kansen voor Nederlandse waterbedrijven in de mijnbouw in Colombia
Bent u ondernemer in de water- en mijnbouwsector? En heeft u interesse in Colombia? Bezoek dan samen met Nederlandse bedrijven Colombia en verken uw kansen! In opdracht van het ministerie van Buitenlandse Zaken organiseren FME en Transfer Latin Business Consultancy van 28 mei tot 3 juni 2017 een...
Lees verder

10 jaar European Research Council (ERC)
Van 13 tot en met 19 maart viert Europa het 10-jarig bestaan van de European Research Council (ERC).
Lees verder

Octrooiblog: Bellen met Bell
Alexander Graham Bell was in 1876 niet de eerste met het idee van de telefoon. Maar hij was wel degene die er een commercieel succes van wist te maken.
Lees verder

Masterclass PPS-programmatoeslag (Den Haag)
Wilt u weten hoe u programmatoeslag genereert? Welke projecten grondslag bevatten? Welke informatie u paraat moet hebben en hoe u de grondslagsheets invult? Kom dan naar de Masterclass PPS-programmatoeslag in Den Haag. De Topconsortia voor Kennis en Innovatie (TKI's) kunnen PPS-programmatoeslag...
Lees verder

Kansenseminar Latijns-Amerika
Wil u uw product of dienst over de grens aan de man brengen en uw kansen verkennen in Latijns-Amerika? Is uw innovatie het antwoord op een van de uitdagingen in landen als Colombia, Chile, Peru, Argentinië, Brazilië, Costa Rica of Mexico? Kom dan op 12 april naar de Kansenseminar Latijns-Amerika...
Lees verder