Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 16 maart 2017

Informatiesessie Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships

Informatiesessie Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships
Bent u een post-doc of ervaren onderzoeker, en wilt u graag uw onderzoekservaring uitbreiden met een periode bij een buitenlandse onderzoeksgroep? Bent u toe aan een nieuwe uitdaging en een internationale carrièrestap? Wilt u uw horizon en netwerk verbreden en uw onafhankelijkheid als onderzoeker...
Lees verder

Programma in Frankrijk voor buitenlandse start-ups
De Franse start-updelta 'La French Tech' komt met een programma voor start-ups die zich in Frankrijk willen vestigen.
Lees verder

Nieuwe release NL exporteert app
Heeft u als ondernemer internationale ambities? U kunt nu een bedrijfsprofiel aanmaken in de app NL exporteert.
Lees verder

Nieuwe release NLExporteert app
De populaire app NLExporteert, die ondernemers met internationale ambitie ondersteunt bij het zoeken naar informatie en contactgegevens, heeft een nieuwe update.
Lees verder

Matchmaking tijdens Computex Taipei
Van 30 mei tot en met 3 juni vindt in Taiwan de grote vakbeurs voor ICT/IoT Computex plaats in Taiwan. Tijdens deze beurs organiseert Enterprise Europe Network (EEN) op 31 mei een matchmakingevent. Dit event biedt ondernemers en onderzoekers de ideale gelegenheid om potentiële internationale...
Lees verder