Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 maart 2017

iSpace Sports van Sportbedrijf Drachten wint Innovatieprijs

iSpace Sports van Sportbedrijf Drachten wint Innovatieprijs
HOUTEN - De winnaar van de Innovatieprijs Sportaccommodaties 2017 is 'iSpace Sports' van Sportbedrijf Drachten. De jury maakte de winnaar op 9 maart bekend tijdens de Dag van de Sportaccommodaties in Houten. Sportbedrijf Drachten ontvangt een promotie-pakket om haar innovatie breed te delen in het land. De Innovatieprijs Sportaccommodaties is dit jaar voor het eerst uitgereikt. Initiatiefnemers zijn BSNC, VSG en NOC*NSF en is bedoeld om nieuwe concepten in de sportsector stimuleren. iSpace Sports is een bewegingsruimte die aansluit bij het bewegen van nu en de toekomst. Het biedt voor iedereen plezier en uitdaging. De huidige generatie is met gaming, Snapchat en Instagram eraan gewend dat alles gevisualiseerd is. Daarom transformeerde Sportbedrijf Drachten de ouderwetse donkere gymzaal naar een spectaculaire en moderne iSpace Sports. Een interactieve, intelligente en innovatieve...
Lees verder